Leden 2010

holčička

19. ledna 2010 v 19:35 strašidelný příběhy :-)

holcicka

7. března 2009 v 15:59 | mystery

Holčička


Ahoj menuju se Melinda a chci vam povedet jedem pribeh. Nevim jestli je zalozen na faktech ale moje babicka by si nikdy nic takoveho nevymyslela. Tak tedy. Pribeh vypravy o jedne male holcice, která mela svého nejlepsiho pritele. Sveho pejska. Zila se svými rodici na konci města. Jeji rodice byli často zvani na vecirky a aby se sama doma nebala hlidal ji jeji pes, vzdy spal u jeji postele. Jednou když jeji rodice vyrazeli zase na jeden z vecirku byla zrovna bourka. Mala divenka se ale nebala protože mela u sebe svého pritele. Když se v noci probudila slysela z koupelny kapani, protože se toho lekla podala ruku svymu psovi a ten ji olizl a byla klidnejsi, protože vedela ze je stále sni.
Asi po hodine ji opet zbudila, slabe tekouci voda,ale nevenovala tomu moc velkou pozornost, protože si myslela ze to jen tece kohoutek. Uz ze zvyku podala ruku svemu pejskovi a ten ji olizl.
Odbila pulnoct když se probudila po trerti. Tentoktrat uz voda tekla primo proudem. To ji uz nedalo a sebrala veskrou svou odavahu a sla se do koupelny podivat. Dvere otvirala pomalu, jak byla vydesena ale to co před sebou uvidela ji pronasledovalo v snech cele detstvi. Kapani, které ji budilo nespusobila voda odkapavajici z kohoutku, ale krev. Krev jejiho nejlepsiho pritele, který vysel z podriznutym hrdlem za ocas. Ztrata nejlepsiho pritele a sok který utrpela zpusobilo docasnou ztratu reci, vzdyt ji bylo pouhych sedm let.je to blbost protože jak jí ohl olizovat ruku kdyš byl mrtví????
co si o tom islíte napište do komentaru

příběhy o vyvolávání

19. ledna 2010 v 19:33 strašidelný příběhy :-)
Pro moji kámošku a mě(jsme S@bišek a kaja)

Zapište se do návštěvní knihy

přiběhy o vyvolávaních duchu

8. března 2009 v 11:18 | mystery

Příběhy vyvolávání duchů1)
Mé jméno je Adriana a bydlím v Českých Budějovicích.
Můj starší kamarád má skvělou mamču, která má svojí věštírnu. V úterý 9.5. (dva dny po úplňku), jsme se sesli s jeho maminou a pár lidech, kteří se zabývají esoterikou atd...
Byla jsem dost nevzkušená ale nebála jsem se neboť jsem věděla, že jsem v dobrých rukou.
Jeho mamka položila na stůl ručně vytvořený slaměný velký pentegram. Spojili jsme všichni ruce a jeho mamka předčítala z nějaké veliké latinské knihy. Všichni jsme to po ní opakovali. Po dlouhé citaci se mi hlavou honilo jestli třeba něco uvidím atd..
Svíčky které jsme měli zapáleny začaly podivně plápolat a v tom to začalo: proběhl mi neuvěřitelný mráz po zádech byla mi opravdová zima. Jeho mamka přivolala ducha jménem BURIEL ,je had s ženskou hlavou, byla jsem celá ztuhlá nemohla jsem pomalu dýchat a ani se hnout! Byl to strašný pocit, který jsem nikdy neměla jako by mi to někdo přikazoval: ,,NEHÝBEJ SE, NEDÝCHEJ". Slyšeli jsme jako by někdo za náma chodil a šustil něčím. Asi po hodině jsme ho odvolali pomocí té knihy. Potom jsem se zeptala proč jsem nic neviděla a jeho mamka mi vysvětlila, že kdyby jsem přečetli i druhou citaci, tak je dost pravděpodobné, že by se objevil, ale že to neudělala, jelikož je ten duch nebezpečný.

tak toto je můj příběh o Buriel
2)
Tento příběh se stal kdysi dávno. Bylo mi tak deset let a mym bratrancum taky tak. Přespavali jsme u babičky v ložnici. Babi, děda rodice + teta a stryc byli tou dobou v obyváku.(Když jde nekdo do ložnice tak je to poznat vrzou totiž schody).Proste sme si povidali až R řekl že tam neco je, za dveřmi, už ani nevim proč sme se tam vlastne koukli ale to co sme videli nas vyděsilo. Byla tam temná postava ještě černější než tma a měla červené oči a to nekecam.Od té doby mam u babi když jsem pod pudou takový divny pocit že tam nejsem sam ale ještě s něčím. (losomonov@seznam.cz)
3)
ahoj jmenuju Verca a stal se mi taky pribeh,je to dva roky kdyz jsem spala sama v pokoji zacalo hrat radio,ihned jsem vylitla a vypla ho.Pak jsem sla spat,ale asi 3.15. se probudila a videla cernou postavu jak ke me jde a septa mi co se stane.I hned jsem zarvala a od te doby se mi vsechny veci splnili.ta postava prisla pak jeste trikrat a mam porad smulu...Verte nebo ne to se stalo".....Napiste na:stryk.h.seznam.cz
4)
S kámošem sme vyvolávali satana,bylo to asi v pul dvanacty ,mozna ve danact vecer a chteli sme aby nam dal nejake znameni,zacali se tovirat a zavirat vsechna okna v dome,pote sme rads satana odvolali zpet .....byly jsme z toho docela posrany.to vsak nebylo vsechno,koukali jsme na televizi a najednou vypadl proud,rikali jsme si ze hned zase naskoci,ale zjistili jsme ze nesla jenom televiz,rozsvitili jsme lampicku a ta po chvilce také zhasla..zkousely jsme i radio a to same....oba jsme byly hodne posrani a tag jsme satana radsi jeste jednou odvolali.potom uz se zdalo byt vsecko v klidu,ale kdyz jsme se pak rano vzbudili meli jsme na ruce oba 3 cervene tecky,vubec nevime kde se tam vzali protoze jsme byly v dome jen my dva .....
5)
S kamarádama jsme stanovali a najednou někdo začal křičet. Říkáme že to asi bude nějaká zabitá slepice a lehli jsme si .Už skoro spíme a najednou jsme uslyšeli kroky okolo stanu jako kdyby někdo schválně do něj kopal . Nevěděli jsme co to je tak jsme rychle šli ze stanu .Asi minutu jsme okolo stanu chodili a nikde nic . Jo a nikdo kromě nás tam nebyl .Nejbliší dům byl asi 50m a tam dávno spali....
6)
Bylo léto, noc a vzduch byl provoněný přicházející bouřkou. Těšila jsem se, po dlouhou dobu totiž panovaloa velká vedra, a tak by déšť jen vyčistil vzduch. Bohužel jsem byla v práci, sama, na recepci, tak jsem se nemohla choulit pod peřinkou, jak to mám ráda. Konečně začalo hřmít. Věděla jsem, že hosté jsou na pokojích, a tak jsem se zamkla a těšila jsem se na klidnou noc. Ta ale neměla být klidná. Zkontrolovala jsem i zadní dveře, čistě ze zvyku, a šla jsem si konečně trošku odpočinout do pohodlého křesýlka, odkud mám výhled na všechny strategické body. .... Musel jsem usnout. Probudil mě blesk, najdnou bylo světlo jako ve dne. Bylo velmi zvláštní, že světlo trvá nějak moc dluho, možná jsem jenom já byla zpomalená, po tak násilném probuzení. Bylo ticho. Nepřirozené ticho. Ani lednice nehučela, ani kávovar. Obvykle jsem špatně slyšela i telefon, přes ten randál, který ty stroje vydávaly. Teď nic. Jen ticho. A najednou tma. V to, že blesk nebude svítit celou noc jsem ani nedoufala, zarážející bylo to, že vypla světla. Jistě, bylo to zarážející, i přes tu bouřku, hotel má vlastní generátor, aby nevypadl hlavní počítač. Náhle jsem se ocitla v naprosté tmě. tak jak bylo světlo před tím oslepující, tak výrazná se mi teď jevila ta prokletá tma. A pak..kroky. Pomalé a hlasité. Zněly jako výkřiky. Zvuky se nesly z chodby, ve které se nachází nouzový východ, měla bych tam jít. Na konci úzké chodbičky stál kluk, ne o moc starší než já. Stál ke mě zády a třásl se. dveře byly dokořán a na lesknoucí se podlahu kapaly těžké kapky ledového deště. Mísily se s jinou tekutinou. Blesk. Postava se otočila. Vyčítavý pohled na bledé smutné tváři. "Já jsem musel" Spustil paže podél těla. Stále se neovladatelně třásl. Pomalu, pomaloučku, stékala mučerná krev po bledé kůži. Kapala z prstů na zem a tvořila prapodivnou mozaiku na bílých dlaždicích... Blesk.....
vyskočila jsem z pohoddlného křesýlka, které již ztratilo svou pohodlnost. Svítalo. Předala jsem službu svému kolegovi. Než jsem odešla, zaslechla jsem nadávající pokojskou, jak nadává nad svinčíkem na podlaze, v úzké chodbě, u nouzového východu. Nakoukla jsem, ale to už ždímala hadr. Voda měla růžový odstín.

Dívka Satan

19. ledna 2010 v 19:30 | topdívka |  strašidelný příběhy :-)

SATAN A VYVOLÁVÁNÍ DUCHŮ

"Příběh, co Vám teď napíšu se se mnou táhne už od 6.11.04 až do teď a nuda, ta to opravdu není...

O vyvolávání duchů jsem hodně četla, začala jsem s tím zhruba v září tohoto roku, nikdy se nic špatného nestalo, občas jsme s kámoškama (vyvoláváme na internátu) vyvolaly ducha, který si z nác dělal jen srandu, ale jakmile jsme v tom měly víc zkušenností, začalo se nám dařit vyvolávat i vyšší duchy. Řekly jsme si ale, že nikdy nevyvoláme satana. Ducha jsme vždycky úspěšně vyvolaly i odvolaly! Nejčastěji jsme vyvolávaly mýho dědu. Ptaly jsme se ho i na budoucnost, řekl mi, že umřu za deset let a že mě někdo zabije. Jsem s tím vcelku spokojená, nevím proč, ale dožít se 26 mi stačí.

6.listopadu slavila kamarádka narozeniny, oslava proběhla u ní doma, já, ještě jedna kámoška a kámoš jsme šli vyvolávat do jejího pokoje, všechno probíhalo bez problémů, vyvolali jsme mýho dědu, vyššího ducha, který mě má hodně rád a vždycky se mi ho podaří úspěšně napoprvé jak vyvolat tak odvolat, po chvíli za námi přišel kamarád J. Chvíli si z nás dělal legraci, protože na to nevěřil, ale najednou se začal třepat, obrátily se mu oči tak že měl jen bělmo a začal mluvit nějakým starým cizím jazykem. Řekla jsem jedné kamarádce ať si na něho lehne a drží ho aby si neublížil, ducha jsme odvolali. Kamarád J. se přestal klepat a vrátil se do normálu, mysleli jsme si, že to bude v pohodě a šli jsme se bavit mezi ostatní hosty.

Asi po půl hodině od toho incidentu jsem s J. zůstala sama, zase se začal třepat, obrátil ty oči znovu, chytl mě tak že to vcelku dost bolelo a začal na mě mluvit zase v tom cizím jazyce. Propleskla sem ho a křičela na něj že mu nerozumím, po chvíli na mě začal mluvit česky. Připadal mi, jakoby se do něj převtělili dva duchové. Satan a jeho tlumočník, Satan mluvil tím jazykem, vždycky když říkal nějaké slovo kde bylo "S" tak to znělo tak vysyčeně, jako had! A pak jeho tlumočník a ten mluvil česky, v tu chvíli měl oči normální. Řekl mi: J.:"Probudilas ho, je v něm! Chce tě!" Zeptala sem se ho kdo v něm je, a J. na to odpověděl "ON". Tyhle stavy se mu v různých intervalech vracely, vždycky se předtím začal třepat, nemusela sem s ním být sama aby mi tohle říkal, ale nesměl ýt v espolečnosti více jak tří lidí, prostě když sem s ním byla já a ještě kámoška co sme vyvolávaly tak mi to říkal taky, ale říkal to jenom mě, alespoň mám několik svědků. Několikrát jsme spolu stáli na balkóně, pochopila sem totiž že mi chce něco říct, tak jsem se s ním snažila být sama, dodnes se divím, že jsem se ho vůbec nebála. Když se do toho stavu zase vrátil, říkal: "16 let ho drží v sobě, se mno a s tebou zemře v hrobě" Pak omdlel, šla sem si pro vodu a polila ho, když se probudil tak do mě vrazil a málem mě shodil z balkóna, od té doby mám jizvu na noze která se vůbec nehojí! Několikrát taky opakoval: "říkal ti to celou dobu, ale tys ho neslyšela, nechtělas mu rozumět", atd, tohle často opakoval, pak začal opakovat: "Chce ti to dát, mám ti to předat" tohle strašně dlouho opakoval a pořád nechtěl říct co....pak, po nějaký době řekl: "chce ti dát smrt!" a řekl to s takovým výrazem v očích, že sem se vážně strašně vyděsila. Pak taky opakoval, že jsem jeho spása. Na konci oslavy, když jsme zase zůstali sami se mě zaptal, jestli věřím v boha, když sem mu řekla že ne, řekl: "Jaktože ne, vždyť ho v tobě vidím!" a pak vzal z nástěnky špendlík a začal mi s ním vyhrožovat, tak jsem se radši zvedla a odešla, kámoška mi pak řekla, že ten špendlík
do místa, kde sem byla já. Holky ho zdržely aby mi něco neudělal, a jelikož bydlím asi 400m od místa oslavy, tak sem domů doběhla. Kamarádka mi pak volala, jestli už jsem doma, že ho neudržely a že vyběhl za mnou aniž by se obul a oblíkl.

Pak mi od něj došla SMSka: J.: Co ste to se mnou udělali? napsala sem mu ať na to nemyslí, aby se mu ten stav zase nevrátil, když jde domů. Napsal: "Mas svuj cas..ale on ne.tak se me a pa.zas nekdy." přišlo mi že to psal jakoby v tranzu, a ten zbytek sms v normalu. Druhý den ráno sem mu napsala jestli si pamatuje co dělal a jak mu je. Smsky co mi od něj došly byly v pořádku, ale prý doma pokreslil zdi klikyhákama. Večer mi ale od něj bez toho abych ho nějak vyprovokovala zase došla sms: Myslis ze vo nem nevim?Myslim zes to nemela delat!" kdyz sem mu napsala at toho necha tak mi napsal bez mezer: jensimeprobudila! Dalsi takovy smsky uz nebyly. Když sem pak o týden později byla za ním, doma na zdi měl nakresleny pentagram cerne magie - s hlavou kozla, satana. Ale nic si z oslavy nepamatoval.

Pak už bylo všechno v pohodě, řekla sem ale, že už nikdy nebudu vyvolávat. Holkám na intru sem všechno do posledního detailu řekla. 16.listopadu jsme jeli pařit na chatu ke kámošce z intru. Večer mě holky překecaly, abych s nima vyvolávala, že vyvoláme mýho dědu, jako vždycky, a aspoň se dozvím co to s tím kámošem a Satanem mělo znamenat. Vyvolaly jsme teda dědu, ale najednou to začalo psát 666. Tak jsme si povídaly se Satanem, řekl že nám nechce nic udělat. Kámoška ho cítila od začátku, ještě když se neozval, tak říkala, on tady je! To co mi řekl (napsal) mi vcelku vyrazilo dech! Řekl, že jsem jeho spása, že jsem se narodila pro to, abych pro něj zemřela. Že za těch 10 let kdy mám zemřít, mě zabije on, a tím se spasí od věčnosti. Tím že pak nastane vymírání zla jak na Zemi, tak v posmrtném životě. Zeptala jsem se ho, proč mě teda nezabil, hned jakmile jsem se narodila. Proč čeká dalších 26 let na to, aby se spasil. On řekl, že jsem tady taky pro to, abych něco dokázala. Můj sen je stát se kryptozooložkou, on řekl, že něco objevím. Pořád dokola mi v hlavě zněla dvě slova, a to: "chasay Satan" , řekla jsem je kamarádce, která je silně věřící, a jí okamžitě vyhrkly slzy z očí. On jí začal psát "nedělej to", když se ho zeptala co nemá dělat, řekl "prostě to nedělej", pak jsme se ho ptaly, co znamenají ty dvě slova, napsal že to je "oddej se Satanovi". Tak jsme tak nějak pochopily, že se mu nemá oddávat. Povídaly jsme si s ním asi dvě hodiny, jakmile byla půlnoc, odešel sám, bez odvolávání.

Když jsme se vrátili na intr. Všechno jsem holkám řekla. Pročetly jsme si pár knížek, jestli nenajdem nějaký souvislosti. Nic. Holky vyvolávaly dál. Já u toho nikdy nejsem. Vždycky vyvolají nějakého dobrého ducha, ale jakmile dám prsty na ten předmět, který se pohybuje, začne to psát 666. Přijde vždycky když tohle udělám, aniž by ho někdo vyvolal.

Teď se dějí strašně divné věci:
1, jdu po ulici se dvouma kámošema a jednou kámoškou - všichni z intru - bavíme se o něčem, když padne slovo Satan, zhasne celá ulic. Pak se pomalu rožíná jedna lampa po druhé směrem k nám.
2, přišla jsem k té věřící kamarádce na pokoj, řekla jsem jí o tom jak zhasla ta ulic, a najednou zhaslo světlo u ní v pokoji, ona začala ječet a vyběhla z pokoje, že prý když se na mě v té tmě podívala, tak viděla něco hrozného, že sem to nebyla já!
3, od té doby zhasínají v mé blízkosti světla pořád. Ta věřící kámoška okolo sebe vždycky když je tma, nebo není úplně světlo, vidí černé postavičky, jak se vraždí. Vždycky se rozbrečí, a říká slovo vražda, pokaždé ji musíme uklidňovat.
4, ta věřící kamarádka se mu chce pomstít, tvrdí, že jí ničí život, protože je věřící, a on přece boha nesnáší. Prý má plán jak se mu pomstít. ten ale nechce nikomu říct, ani mě, že by nevyšel a že by zradila sama sebe kdyby mi to řekla. Řekla mi jen, že ho nemůže zabít, ale že ho strašně zklame, že mu vezme to nejdražší, co má. Víc mi neřekla.
5, ještě ten večer mi holky na pokoji řekly, že se jim svěřila: myslí si, že je nějaká generace Ježíše, tudíž i boha, a já že jsem zástupce Satana, a že mi dvě máme svést nějaký boj, holky chcou, abych se jí radši vyhýbala. Tak to taky tak dělám. Jmenuje se Michaela
- včera sem se dívala ne internetu na význam jmen - znamená to podobná Bohu, vcelku mě to dostalo, já se jmenuju Nikola, to znamená vítězství, a kámoška, která s nama vyvolávala na té chatě, je Dana, to znamená soudkyně. Možná je to jen náhoda, nevím co si o tom mám myslet.
6, moje spolubydlící na pokoji si ve škole nakreslila na A5 nápis Satan, různě to vyzdobila atd., ten papír pak dala za plakát na pokoji, ten plakát má na zdi nad lampičkou, nad postelí. Papír za tím plakátem vydržel týden, už se na něj i zapomnělo. Večer jsme se se spolubydlící bavily o satanovi, zhaslo světlo, takže jsme měly jen světlo z venku od lamp. A najednou ten papír zpod toho plakátu vypadl, a naprosto ladným pohybem spadl mezi naše postele. Strašně jsme se vyděsily. Pak jsme si zkusily znovu dát za ten plakát A5 tak jak to tam bylo předtím. Když ten papír ale vypadl, štrejchl o tu lampičku a spadl
a postel. Takže to taky asi náhoda nebyla. Pak začala praskat skřín. Radši jsme odešly spát do jiného pokoje, tam zase začalo praskat topení, ale nám už se chtělo spát, tak jsme se přestaly vnímat a usly."

Takže co si o tomhle myslíte je to jenom výmysl pobázněné studentky nebo čistá realita vyjádřete to v komentářích...


Vtipné obrázky

12. ledna 2010 v 13:46 vtipy

Vtipné obrázky


Okoukal to od tatínka!

Okoukal to od tatínka!
Zdroj: blesk.cz


Drogy neprodávám

Drogy neprodávám
Zdroj: blesk.cz

Smutné hračkářství

Smutné hračkářství

Zdroj: blesk.cz

Strašení běžců

Strašení běžců

Zdroj: blesk.cz

Doplňuje nádrž

Doplňuje nádrž
Zdroj: blesk.cz

Neslušný had

Neslušný had
Zdroj: blesk.cz

Rád kouká na televizi

Rád kouká na televizi

Zdroj: blesk.cz

To pivo už nechci!

To pivo už nechci!

Zdroj: blesk.cz

Kruh lásky

Kruh lásky
Zdroj: blesk.cz


Ledová socha

Ledová socha

Zdroj: blesk.cz

Máte přání?

Máte přání?
Zdroj: blesk.cz

Miluji pejsky

Miluji pejsky

Zdroj: blesk.cz

Nikdy tě neopustím!

Nikdy tě neopustím!

Zdroj: blesk.cz


Podej mi ten banán!

Podej mi ten banán!

Zdroj: blesk.cz

S želvou na procházce

S želvou na procházce

Zdroj: blesk.cz

Co tam vidíš?

Co tam vidíš?

Zdroj: blesk.cz


Kohoutí zápas

Kohoutí zápas

Zdroj: blesk.cz


Malý pivař

Malý pivař
Zdroj: blesk.cz
Neděle v 10:20


Opilé kotě

Opilé kotě


Zdroj: blesk.cz


Pozor na úchyly!

Pozor na úchyly!

Roztomilé dítko
Roztomilé dítko
Zdroj: blesk.cz

To jsem ale fešák!

To jsem ale fešák!

Zdroj: blesk.cz

Zvláštní vyjížďka na slonech

Zvláštní vyjížďka na slonech

Zdroj: blesk.cz

Jí svého bratra?

Jí svého bratra?
Zdroj: blesk.cz

Kdo to byl?

11. ledna 2010 v 14:14 Kdo tu byl ?
Kdo tu byl zapište se


1.Přezdívka
2.Název blogu
3.Hodnocení našeho blogu

Neklikej !

9. ledna 2010 v 11:21 psycho
Neklikni!Já klikla,a takhle to dopadlo....!!!!Varuju Tě!!! :-()pozdě....
Dej si tuhle smrtící lebku na blog jinak se ti do roka a 2 dní stane něco ošklivého tvé rodině!!!!
nepodcenuj to!Může jít o smrt nebo o pouhou ztrátu peněženky.Tohle není vtip!!!

Kouzlo jak zničit hnusné pomluvy

9. ledna 2010 v 10:43 strašidelný příběhy :-)

KOUZLO JAK ZNIČIT HNUSNÉ POMLUVY !

28. listopadu 2009 v 18:28 | strašidelné příběhy
NĚKDO TĚ POMLOVA,MLUVÍ O TOBĚ OŠKLIVĚ ?Napiš devětkrát pozpátku jeho jméno,odtrhuj devět následujících dní vždycky malý kousek papíru a sipej na něho skořicový prášek!To všechno hodíš desátý den do řeky!Takhle budou všechny tvoje pomluvy navždy smazány z tohoto světa !!!!!!

záchrana v poslední minutě

9. ledna 2010 v 10:42 strašidelný příběhy :-)

Záchrana v poslední minutě

13. března 2009 v 16:38 | strašidelné příběhy
Šla jsem do obchodu a tam jsem viděla perfektní čololádovou figurku. Samozřejmě, že jsem si ji hned musela koupit. Přišla jsem domů a chtěla se do ní hned pustit. Ale přepadly mě žaludeční potíže. Lehla jsem si a po chvilce mi bylo líp. Vstala jsem a chtěla jsem si jí konečně dát ale když jsem otevřela ledničku (ou jéééééééé) lednička byla celá pokrytá plísní a po pár dnech mi došlo že mi ty potíže zachránily zdraví.

zdroj :BRAVO girl


narozeniny

9. ledna 2010 v 10:40 strašidelný příběhy :-)

narozeniny

27. června 2009 v 10:47 | Karol.p. | strašidelné příběhy
15.9 1994
Jsem měla narozeniny proto jsem si míma kamárádkama řekla že by jsme mohli vzít stan a deku a jít do lesa na přespání.Jenže to jsme naměli dělat.Bylo nás 5.Měli jsme krásně lechtivý strach,ale také v nás přebývala veliká obava.Když jsme se domluvily a všech rodičů se poptali,tak jsme vyrazili.Bylo zhruba 8 hodin a my jme po dalších dvou hodinách hledání dobrého místa na spaní byly strašně unavené.Postavili jsme stan na hromadě listí ,a pak v něm usnuly.Když jsem se probudila asi o půl noci slyšela jsem podivné šustění začala jsem mít obrovský strach pak nám něco odeplo zip od stanu a já šíleně zaječela.Ale pak na mě začala mluvit kamarádka to totiž byla ona říkala že potřebuje na malou a ať tak neječím že vzbudím ostatní.zavřela vchod a já jsem zase usnula.asi za pět minut jsem slyšela strašný výkřik ten hlas řval (pomocccccc)po chvilce mi došlo že je to moje kamarádka,všechny holky se vzbudily a jedna nabídla že pude podívat co se stalo tak vylezla a pak jsme uslyšeli další vykřik.Strašně jsme se bály pak jsem omdlela to miřekli kamarádky po týdnu v nemocnici a když jsem se patala na moje kamarádky říkali že jsou nezvěstné.Ale já na to musím stale myslet ale nikdy se nedozvím co to bylo a co to mímkamarádkám udělalo!

Pravdivé !


Dobytčí kopyta

9. ledna 2010 v 10:39 strašidelný příběhy :-)

dobytčí kopyta

14. července 2009 v 10:07 | Karol | strašidelné příběhy
Tu noc jsem nedokázalavůbec usnout protože byl ůplněk.Najednou jsem slyšela klapání kopyt a potom výkřik!Vystrašeně jsem šla do pokoje svého bratra,Tak se mi to přece jenom nezdálo bratr ležel v mdlobách na posteli a vedle něj byl optisk kopyta.Chtěla jsem začít křiček ale najednou jsem zaslechla ten podivný zvuk.Zděšeně jsem se schovala pod postel.A opět byl chvilku na to slyšet to klapání kopyt.Apak výkřik.Ale tentokrát vycházel s pokoje mojí sestry ,Najednou jsem se s pláčem probrala v náruči naší chůvy.a zjistila jsem že to byl všechno jenom zlý sen.Nebo snad ne ? když jsem sjela pohledem na její nohy vlastně to ani nebyly nohy byly to dobytčí kopyta !!!!!!!!!!!

DUCH

9. ledna 2010 v 10:38 strašidelný příběhy :-)

Duch

28. listopadu 2009 v 18:22 | strašidelné příběhy
Před asi 50 lety byl u nás ve vesnici zavražděn muž na tržišti.Někdo mu vrazil nůž přímo do srdce .Když se snažil ubránit utrpěl ještě velmi hlubokou ránu napříč,přes tvář.Vrah nebyl nikdy dopaden......Od té doby tam prý bloudí duch toho muže a vraždí lidi.Jeho oči prý u toho září extrémě zeleně.Moje sestra a já jsme tento příběh pokládaly vždy jenom za hloupou pověru.Ale když jsme šli na návštěvu k babičce,představila nám svého nového partnera:měl ošklivou jizvu na pravé tváři.Hej nepřipomína ti toho muže z té pověry ?
Moje sestra se smála:je to jenom hloupá náhoda
Najednou jsem na sobě cítila jeho pohled a podívala jsem se pořádně na toho muže s jizvou.jeho oči zeleně žhnuly a dívaly se na mě opravdu zle ............Běž na záchod třeba z tebe bude 2 Einstain

8. ledna 2010 v 16:45 fakta

Běž na záchod třeba z tbe bude 2 Einstan

6. prosince 2009 v 13:54 | www.daimon.blog.cz | Fakta
Podle britské studie je líhní velkých myšlenek a nápadů toaleta. Při pobytu na ní totiž často přicházíme na řešení zdánlivě složitých problémů, osvítí nás neotřelé nápady a hlavou probleskují velké myšlenky. Čas strávený při vykonávání potřeby je jakýmsi zastavením během rušného dne.
LONDÝN - Britský dopravce National Express si nechal vypracovat průzkum, v němž zpovídal pět set dospělých. Podle nich je nejproduktivnější částí dne moment, kdy odpovídáme na volání přírody.
Dvě třetiny lidí totiž při sezení na porcelánu napadají velké myšlenky, zbytek si čte, píše nákupní seznam, hraje videohry nebo se dokonce učí cizí jazyky.
"Z této studie jasně vyplývá, že v dnešním rychle se pohybujícím světě, je každá vteřina drahá, dokonce i čas strávený na toaletě," tvrdí Gerry Price, zástupce National Express.
Zvětšit obrázek


Prasátko

8. ledna 2010 v 16:43 psycho
----------$$$b.-------------------------------ue$$$$$$$$$F
----------$$$$$$u.------------------------u$$$$$$$$$$$$$'
---------J$$$$$$$$$eu-------------------.e$$$ $$$$$$$$
---------$$$$$$$$$$$$$c.--------------.d$$$$ $$$$$$$$$$'
-------J$$$$$ $$$$$$$u-----------u$$$$$$$$$$$$$$$$$"
-------.$$$$$ $$$$$$$$$.----.,,uu,,.`""?$$$$$$$$$$$"
------!$$$$$ $$$$$$$$$.:d$$$$$$$$$$$$$e`"$$$$$$"
-------!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$`$$$$$$$$$$$$$$$$$u"?""
-------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$Fu$$$$$$$$$$$$$$$$P"?
--------"$$$$$$$$$$$$$$$$$"u$$$$" $$$ $$:
---------"$$$$$$$$$$$$$$F'u$$$$$`e$ e$$$$ $F3$
-----------""????????$$"u$$$$$$V$$$$$$$$$$$$$$$
---------------------.e$$$$$$$$$$$$T--$$$$$$$§§§§§§
---------------------?$$$$$$$$$$$$CCce$$$$$$f<$$$$:
---------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$h
----------------------?$$$$$$$$$$$$$ V$$$$$$$$ d$$
----------------------`$$$$$$$$$$$$$ $$$
-----------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$?I$$$
------------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$?ICe$$$$$
--------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
---------------------------"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$
-----------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$`
-------------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$P"
-------------------------------c,."??????????"?;ue!
-------------------------------?$$$$bcececdd$$$$$$U
-------------------------,e$$$$$u-?$$$$$$$$$$$P??Ie.`$bu
----------------------ue$$$$$$$$$U-"??????CCCed$$$$f-"$$$e.
-------------------.e$$$$$$$$$$$$F-:$$$$$$$$$$$$P";uu-?$$$$$u
-----------------.$$$$$$$$$$$$$$F'.C????????"?;uc$$$$:-?$$$$$$u
--------------.e$$$$$$$$$$$$$$$"-u$$$$$$$$$$$$$$$$$?"C.-?$$$$h
------------,e$$$$$$$$$$$$$$P"--c$$$$$$$$$$$$??"?;c$$$$:-?$$$$$$$ ---------u$$$$$$$$$$$$$$P"---edc;C?????(;;ced$$$$$$$$$?--"?$$$$$$
-------.u$$$$$$$$$$$$P"-----e$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$P??;e$$?$$$$:
-----.$$$$$$$$$$$P"`-------u;`"???$$$$$$$$?????";cd$$$$$$$------"""
-----$$$$$$PF""-----------u$$$$$bbcecececedd$$$$$$$$$$$?"uWllllll
-------`-----------------u;"??$$$$$$$$$$$$$$$$$$???";ue$$$$:hh ------------------u$$$bbee;C(????????CCCuced$$$$$$$PF`
------------------------"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$PFF";;c$$
-----------------------$$be;???????$$$$$$PFF???";;;ced$$$$$T
-----------------------"$$$$$$$$bbeeeeeeeedddd$$$$$$$$$$P"C
-------------------------C"??$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$PF"?;ed$'
-------------------------"$beu;??"??????????"??C;ced$$$PF'
---------------------------"??$$$$$$$hhhh$$$$$$$$PFF;Ud"
-----------------------------=u `??""???????CCUeeW$$P"
--------------------------------$$$$We.."?$$$$$$$P"
-------------------------------. ?$$$$$$$e."""`
-----------------------..,,,,u$$e. ?$$$$$$$$u--.eeeu
-------------------e$$$$$$$$$$$$$"---"$$$$$F u$$$
------------------!$$$$???????"--------?$$$ $$$$$$$$
------------------`$$$$$$$$$$eu---------$$FU$$$$$$$
-------------------"$$$$$$$$$$"-----------$$$$$$$$$$
---------------------""?????"'----------------$$$$$$$$$$$

Vytvoření

6. ledna 2010 v 15:59 Naše keci o tomhle blogu
Tenhle blog jsme si vytvořili dnes dohodli jsme se ve škole že si ho společně uděláme
Budem se ho snažit mít ho co nejhezčí.Moc by nas poťešil váš názor tak pište kdyby jste chtěli něco změnit a tak tak to pro dnešek bude vše takl papa


Vaše Sabča a Kaja

Tak papapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapapa